Spojení příjemného s užitečným má vždy své výhody. Nyní je můžete využít i vy. Tedy v případě, pokud bydlíte v Praze a hledáte místo, kde si můžete kvalitně zacvičit a současně si i užít masáží nebo moderních kosmetických služeb. Kam se vydat a na co se můžete těšit?

Moderní centrum sídlí na Praze 10

Posilování svalů

Posilování svalů

Faktem je, že na území Prahy je fitness center jako hub po dešti. Je ale nutné si uvědomit, že jsou mezi nimi velké rozdíly. Některá centra jsou drahá, jiná zase malá, takže nenabízí dostatek prostoru, některá jsou vybavena starými stroji nebo hůř – není v nich možné konzultovat s profesionálními trenéry. Pokud to tedy se cvičením myslíte vážně, chtějte kvalitu a profesionalitu. Najít ji můžete v novém KENTOYA FITNESS centru, které sídlí na Praze 10. Tato posilovna Praha 10 vás překvapí svými možnostmi.

Moderní stroje, dostatek místa i dobré rady

KENTOYA FITNESS patří k nejmodernějším fitness centrům současnosti. V posilovně se nachází moderní posilovací stroje značky Grün Sport, které jsou rozmístěné na celkové ploše 400 m2. Takže je zde dostatek místa i pro více návštěvníků zároveň. Nachází se zde stroje pro začátečníky, pokročilé i závodníky. Specialitou fitness Praha na Praze 10 je například i kardio zóna, ve které naleznete stepper, dva orbitracy, veslovací trenažér, běhací pás a pět stacionárních kol. Skvělé je, že pro vaše cvičení můžete využít služby osobního trenéra, který vám s efektivním cvičením poradí a může vám dát také cenné rady z oblasti správného stravování.

Vše, co je potřeba

Kromě moderně vybavené posilovny zde najdete i solárium Praha, které je vybaveno moderními horizontálními solárii značky LUXURA 520TURBO a ERGO LINE 600, které kromě krásného opálení nabízejí i hudbu a klimatizaci. Užít si zde můžete i sportovní, kondiční nebo relaxační masáže a zejména dámy mohou využít kosmetické služby. Objednat se můžete na prodloužení řas nebo na speciální metodu, při které dochází k redukci vrásek.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.