Cvičení doma je dnes již běžným standardem. Cena za návštěvu fitness center se totiž neustále zvyšuje a jen málokdo má tu možnost, chodit do nich pravidelně. Pro všechny, kdo to ale s cvičením myslí vážně, existuje právě jedno řešení – cvičit doma. Pokud i vy patříte do této skupiny a chcete své cvičení zefektivnit, měli byste uvažovat o tom, že si pořídíte nějaké ty posilovací stroje, které vám vaše cvičení pomohou zefektivnit. Co je možné mít?

Posilovací stroje a věže pro celou rodinu

Pokud to s domácím cvičením myslíte vážně, začněte jednat. Domů si totiž můžete pořídit různé posilovací stroje nebo věže.

Posilování

Posilování

Posilovací stroje vám totiž mohou nabídnout efektivní procvičení celého těla. Díky nim můžete vyzkoušet různé cviky a posilovat tak partie, které potřebujete. Na posilovacím stroji lze procvičit záda, ruce, nohy, břicho – zkrátka vše, co je potřeba. Výhodou posilovacích strojů je jejich variabilita a možnosti různých nastavení, takže na nich může pohodlně cvičit třeba i celá rodina. Zajímavá je i cena. Kvalitní posilovací stroje je možné pořídit již za méně než 3000Kč.

Žebřiny jako úsporné řešení

Domů si můžete pořídit například i žebřiny na cvičení. I na nich lze procvičit celé tělo. Posilovat můžete ruce, nohy i břišní svaly. Žebřiny jsou skvělé v tom, že šetří nejen vaši peněženku, ale především i místo ve vašem bytě. Stačí je jen připevnit na zeď. Moderní žebřiny mají i speciální úpravu lakem a díky tomu jsou více odolné vlhkosti a potu, což je při cvičení velmi příjemné.

Rotoped by neměl chybět

Jestliže cvičíte doma, neměl by vám rozhodně chybět rotoped. Na tomto stroji lze protáhnout celé tělo a pravidelnou jízdou je také možné efektivně hubnout. Stačí se projet minimálně třikrát týdně. Zajímavé rotopedy nabízí značky Sedco, Spartan nebo Diadora. Rotopedy těchto značek mají například snímače tepové frekvence v rukojetích, jejich počítače zobrazují čas cvičení, ujetou vzdálenost, aktuální rychlost, spotřebu kalorií nebo aktuální tepovou frekvenci. Výhodou rotopedu je, že ho můžete umístit například do obývacího pokoje a cvičit tak při vašem oblíbeném pořadu.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.