Probudit se ráno dokonale vyspalý a plný energie rozhodně není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. I když máte hodinově dostatek spánku, špatná matrace dokáže vše zhatit, a celonočním probouzením se rozhodně nevyspíte tak dobře, jako byste měli. A pokud chcete zkusit změnu, vyzkoušejte matrace Struto a věřte, že právě ony budou tím pravým pro váš dokonalý spánek.

Matrace jsou čistě z přírodních materiálů

Řekne-li se materiál Struto, potom je třeba zmínit, že se jedná sice o novou, ale o čistě přírodní látku, kterou jsou tvořena jednotlivá vlákna každé takové matrace. Díky svým vlastnostem, kterými je mimo jiné i perfektní stabilita a tvarová stálost, nebo velká lehkost a prodyšnost budete mít již při první noci na této matraci pocit, že jste rozhodně vybrali správně. Zmíněné vlastnosti mají dobrý vliv nejenom na optimální podpěru vaší páteře, ale také dokáže matrace Struto perfektně odvádět nejenom přebytečné teplo, ale i případnou vlhkost. Ta navíc nebude zůstávat uvnitř matrace, a vytvářet škodlivé plísně či bakterie.

Ideální i pro alergiky

Daná matrace může být ideálním prvkem do postelí nejenom již zmíněných seniorů, ale je ideální i pro alergiky, kteří se nemusejí bát žádných příznaků. Totéž platí i o lidech trpících astmatem. V první řadě je však určená pro každého, kdo v oblasti spánku nechce dělat kompromisy. To ostatně potvrzuje také koncepce matrace, která má velmi kvalitní pětizónové jádro, nebo okrajová lůžka z polyuretanové pěny. Ta oceníte především při vstávání z matrace, jelikož i okraje budou pevné a držet svůj tvar.

Celou skladbu doplní také antibakteriální potah, který díky své samoregulační funkci dokáže udržovat vaši stálou teplotu při spánku a pomůže při případném odvodu tepla a vlhkosti. To vše dohromady vytváří jedinečnou matraci Struto, která aktuálně nemá konkurenci. A na jaké matraci spíte doma vy?

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Komentáře uzavřeny.